etruen

Paigaldamine

Metallkonstruktsioonide paigaldus – Oluline etapp ehituses. Suurem osa hoone koormusest langebmetallkonstruktsioonidele. Pisivead ja puudused võivad tekitada tõsiseid probleeme, mistõttu tuleks need parandada tehnilise järelevalve käigus. Konstruktsioonide eri osade ühendamiseks on olemas erinevad meetodid, mis tavaliselt projekti dokumentatsioonis kirjeldatud on. Eristatakse ühendust keevitusega ja poltliiteid.

MONTAAŽI ERINEVAD ETAPID:

  • Ehitusplatsi ettevalmistus – oluline etapp suuremate karkasside ehitamisel. Tavaliselt sisaldab pinna tasandamist ja ala puhastamist.
  • Kandepostide paigaldus – Pärast paigaldust (ja ka ajal) kontrollitakse nende vastavust projektile, kuna hoone koorem langeb just neile.
  • Fermide paigaldus – Kandepostide peale paigaldatakse fermid. Need liidetakse poltidega ning keevisliidetega.
  • Katuse roovide paigaldus – Kandepostide ja fermide konstruktsioonile paigaldatakse katuse roovid.

TAVALISELT TEOSTAB PEATÖÖVÕTJA:

Tulevikus kinnitatakse roovide külge katuse ja seinte katteelemendid. Paigaldamiseks kasutatakse spetsiaalseid töövahendeid, seal hulgas erinevad mehhanismid, kraanad ja tõstukid. Deil Metallis töötab kaks kogenud paigaldajate meeskonda, kes on võimelised monteerima erineva raskusega konstruktsioone. Üks meeskond paigaldab ca 80 tonni konstruktsioone kuus.

KÜSI PAKKUMIST!

PAIGALDMISE VIDEOD