etruen

Lõikamine

Kõige lihtsam ja levinum viis metallilehtede eraldamiseks on giljotiin, mis tagab puhta ja täpse ääre. See on traditsiooniline lehtmetalli lõikamise meetod, kui ei ole vajadust lõigata keerulise kujuga detaile. Giljotiiniga lõikamine on mehaaniline protsess, kus lehtmetall asetatakse giljotiini nugade vahele. Lõikamise täpsus on tagatud vajutamise mehhanismiga. Giljotiinkääridega saab lõigata metalli erineva nurga alt, pikisuunas ja risti. Giljotiiniga lõikamine on kiire, lihtne ja ökonoomne metalli töötlemise viis. Tänu giljotiini headele omadustele on tegu levinuima metalli lõikamise meetodiga tööstuses.

Giljotiiniga töötamine eeldab kogemust, teoreetilisi teadmisi ja professionaalset masina käsitlemise oskust. Lõikaja kogenematus ja vajalike oskuste puudumine võib kahjustada materjali. Giljotiinkääridel lõikamine on kiire, mis on väga oluline masstoodangu tootmisel,  nagu taridetailid ja muud samalaadsed tooted.

Metalli lõikamine giljotiiniga võib olla eraldi protsess või üks metalltoodete tootmise tsükli etappidest. Teostame Deil Metallis lehtmetalli lõikamist kvaliteetselt ja kiiresti lehe läbimõõduga 4 mm kuni 20 mm ja pikkusega kuni 3 meetrit.

KÜSI PAKKUMIST!

GILJOTOONIGA LÕIKAMISE VIDEOD