etruen

Keevitamine

Metalli keevitamine on tehnoloogiline protsess, mille käigus sulatakse  metallosi. Metallide keevitamine on laialdaselt kasutatav ja lahutamatu osa metalli töötlemisprotsessis. Paljudel juhtudel asendab keevitamine muid tehnoloogiaid nagu neetimine ja poltliited. Paljud suured ehitusobjektid eeldavad keevitamist, näiteks laevad, turbiinid, sillad jpm.

Teostame Deil Metallis metalli keevitamist. Töötame ainult kaasaegse varustusega, mis tagab kõrge keevituse kvaliteedi.  Meie jaoks on oluline pakkuda oma klientidele parimat teenust. Seepärast teostame regulaarset monitooringut keevitusseadmete turul ja töötame ainult moodsate seadmetega. Lisaks kasutame ainult kõrge kvaliteediga keevitus elektroode, mis on varustatud nõutud sertifikaatidega.

svenska2

sveska6

Ka kõige kaasaegsemad seadmes ei tee suurepärast tööd ilma kvalifitseerunud spetsialistidega. Meie meeskonda kuuluvad kogemustega keevitusspetsialistid, kes teavad ja tunnevad oma tööd ning tagavad kvaliteetse keevituse.Kõik meie keevitajad on rahvusvaheliste sertifikaatidega.

KÜSI PAKKUMIST!

KEEVITAMISE VIDEOD